Процедура продажу землі в Прозорро.Продажі

Підсвідомо виразна процедура аукціонів, відсутність тиску і обмеження прав, істотна клієнтська база і відкритий доступ всіх бажаючих до торгів по реалізації землі – акредитована майданчик «Української універсальної біржі» https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/ робить цю процедуру нескладної, прозорою і виграшною.

Удосконалена процедура реалізації земельних паїв на майданчику «Українська універсальна біржа» діє на ринку з 1997 року – організація енергійно бере участь в утворенні економіки держави. З 2016 р майданчик отримала акредитацію у Міністерства становлення економіки, торгівлі і сільського господарства. 

Кожного дня тут з тріумфом проводяться торги з продажу і здачі в оренду активів, що належать державі і приватним особам, з цього випливає, що в перспективі експерти біржі змінять продаж землі в стрімкий і вкрай прибутковий процес. Пройдіть реєстрацію на нашому сайті, прийміть участь в онлайн торгах і станьте переможцем лота.

Особливості проведення торгів

Торги, які проводяться в системі Прозорро є цілком добросовісні. Будь-який громадянин може придбати або продати землю в недалекому майбутньому без будь-яких сірих схем і за ринковою вартістю.

Таке нововведення дає можливість стежити за проведенням аукціонів. Всі учасники проходять реєстрацію, перевіряється документація і пізніше цього людина може продавати або купувати землю. Реалізація земельних ділянок будуть стартувати з 1 липня 2021 року. Щоб взяти участь в торгах необхідно пройти реєстрацію на одній з сайтів Прозорро, скажімо, «Української універсальної біржі».

Біржа гарантує сумлінне проведення все торгів. Досвідчені експерти УУБ допоможуть при появі завдань. Якщо виникне питання, то працівники біржі незмінно допоможуть їх вирішити. Якщо ви легко хочете вникнути в суть торгів, то можете стежити за проведенням аукціонів. Адже всі торги відкриті і стежити за їх ходом може кожен бажаючий.

Безліч людей чекали, що запрацює ринок землі і зараз настане дуже скоро. Внаслідок таких реформ багато зуміють реалізувати свої плани по реалізації землі, які раніше були немислимі. Це рух вперед, яке допоможе розвивати економіку держави. Прозорі аукціони будуть розвиватися та у майбутньому корупція у країні буде подолана.

Похожие записи

Арештоване майно на відкритих електронних майданчиках

На даному етапі торги арештованим майном проходять у закритому форматі, проте є сенс говорити про те, що система може досить серйозно змінитися. Торги арештованим майном це важливий сектор ринку, тому

Основными игроками…

Основными игроками, как и в 2012 году, остаются отечественные компании и бизнес-группы, или российские инвесторы, имеющие ресурсы либо возможность дешево привлекать финансирование для поглощений. Хорошее начало года еще не означает,

Что делать, если экономика …?

Но что делать, если экономика находится на спаде, спрос на активы низкий, а цены диктует покупатель? Как сделать так, чтобы «при любой погоде» бизнес был в цене, и в любой