Порядок вступу до Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

Основні українські товарні (Аграрні, енергетичні) та приватні підприємства стали представниками особливо відкритого експертного співтовариства. Асоціація додатково включає в себе окремі онлайн-торги – затверджені етапи електронних торгів Prozorro.Sales.

Особливості асоціації

На даний момент за підтримки підтверджених експертів Асоціації вирішені завдання з актуалізації:

  1. державна і міська власність, так само як і майно збанкрутілих підприємств;
  2. конфісковане майно;
  3. земельні ділянки державної та цивільної власності та їх передача в оренду;
  4. ресурси громадян;
  5. оптові продукції;
  6. необроблена деревина.

В Асоціацію можуть вступити групи державної сили та прилеглі органи самоврядування, державні та громадські фонди, а також будь-які законні субстанції будь-якого виду власності. Першочергова необхідність полягає в тому, щоб допомогти цілям і завданням, позначеним в установчих звітах Асоціації.

Стати членом  Асоціації нескладно, ви повинні виконати попередні умови, встановлені асоціацією, і підготуватися і представити на роздуми пакет записів, який включає.

Протокол загальних зборів членів кандидата щодо приєднання до Асоціації, підтверджуєтьсяналежним чином (завірений і закріплений) у дублікатах:

  • Статут кандидата;
  • Випискиз Єдиного державного реєстру юридичних осіб та індивідуальних підприємців з даними.

Крім того, кожен член Асоціації повинен сплатити реєстраційний збір, як зазначено в тонкощах, що містяться на сайті Асоціації.

Асоціація захищає права адміністраторів електронних стадій, які планують, встановлюють контакти з членами, надають поточні програми, перевіряють архіви і постійно спілкуються з усіма членами.

Асоціація також надає відмінні умови для регіонів, ліцензованих через Prozorro.  Біржа працює у сфері приватних і механічних земель, транспортних засобів, земельних ділянок, лісових угідь, майна банкрутів, невеликих приватизаційних об’єктів.

Prozorro також планує працювати з арештованим і заарештованим майном.  Асоціація в своєму відношенні намагається триматися подалі від нав’язування бізнес-моделі будь-якого ринку.  Сертифіковані напрямки, які стали членами Асоціації, допомагають створити відповідну конкуренцію, збільшити вартість запчастин і збільшити отриману реальну вигоду.  Без них складно вести спостереження за державною власністю.  Вся угода відбувається за рахунок розпродажів, які узгоджуються згідно з відповідним законом.  Дані про посилки для учасників знаходяться у вільному доступі. Тому громадськість довіряє структурі.

Більш детальна інформація на офіційному сайті за посиланням aeaep.com.ua.

Похожие записи

Как выбрать пластиковые межкомнатные двери для офиса

Когда речь заходит о межкомнатных дверях все привычно представляют небольшую квартиру, для которой и будут подбираться подобные изделия. При этом, важно понимать, что есть много других целей, для которых могут

Переваги використання системи Прозорро.Продажі для реалізації приватного майна

Якщо для державних підприємств, які хочуть позбутися майна, що не використовується, система Прозорро.Продажі є обов’язковою, то для представників бізнесу та фізичних осіб, які продають товари через Інтернет, використання цієї системи

Что делать, если экономика …?

Но что делать, если экономика находится на спаде, спрос на активы низкий, а цены диктует покупатель? Как сделать так, чтобы «при любой погоде» бизнес был в цене, и в любой