Переваги використання системи Прозорро.Продажі для реалізації приватного майна

Якщо для державних підприємств, які хочуть позбутися майна, що не використовується, система Прозорро.Продажі є обов’язковою, то для представників бізнесу та фізичних осіб, які продають товари через Інтернет, використання цієї системи є добровільним.

Для цього в системі Прозорро був створений спеціальний розділ з комерційними торгами. Надалі будуть розглянуті головні переваги використання системи Прозорро для продажу приватного майна, але більше детально про це написано тут sale.uub.com.ua.

Переваги Прозорро для бізнесу

Тут можна продати все, що завгодно: від будинку чи земельної ділянки, до канцелярського приладдя та дрібної побутової техніки. Серед головних переваг цієї системи варто виділити:

  1. велику кількість потенційних покупців, які на рівних умовах будуть конкурувати між собою за право придбати товар;
  2. формування справедливої ринкової вартості продукції;
  3. можливість безкоштовно прорекламувати свій товар на всю Україну;
  4. можливість покращити імідж своєї компанії та привабити цим нових інвесторів;
  5. відсутність необхідності в тому, щоб самостійно організовувати аукціон, шукати для його проведення приміщення, наймати обслуговуючий персонал, приймати учасників, тощо;
  6. можливість продати товар за ринковою ціною, що буде сформована на основі вільної конкуренції між учасниками торгів;
  7. можливість забезпечення контролю продажу продукції власником підприємства, який при цьому може знаходитися у будь-якому куточку світу;
  8. мінімізацію можливості зговору між учасниками торгів, так як вони знеособлені аж до моменту визначення переможця;
  9. можливість підписати договір купівлі-продажу без потреби їхати кудись.

Що можна продати через систему Прозорро

За допомогою електронних торгівельних майданчиків, що акредитовані цією системою, можна реалізувати нерухомість, земельні ділянки, автомобілі, металобрухт, сільськогосподарську продукцію, цінні папери та багато чого іншого. Наприклад, тут https://sale.uub.com.ua/ru/filter/vehicles можна знайти багато цікавої інформації щодо продажу автомобілів. В якості продавців транспортних засобів чи будь-якого іншого майна можуть виступати фізичні та юридичні особи (державні, приватні чи комунальні підприємства). Стати покупцем майна може будь-яка особа чи підприємство.

Чому бізнес обирає онлайн торги на Прозорро

По-перше, це безпечно, так як тут здійснюється перевірка документів усіх учасників аукціонів. В системі Прозорро немає місця для корупції та хабарництва, тому торги ведуться чесно, відкрито та прозоро.

По-друге, завдяки великій кількості потенційних покупців продати будь-яке майно, у тому числі і проблемне, можна досить швидко.

По-третє, ціна на товар буде сформована самими покупцями, тому вона буде справедливою та відповідатиме ринковій вартості.

По-четверте, тут є можливість додатково прорекламувати свій бренд, так як аукціони бачать усі, хто зайшов на сайт торгівельного майданчику.

Похожие записи

У чому складність і особливості аукціонів Прозорро.Проджі

Суть полягає в тому, що багато власників угідь здатні просто займатися продажем землі на аукціонах. Багато хто готовий формувати багато ситуацій і ринку, а так як весь земельний ринок може

Реальний заробіток в інтернеті

Простій людині практично неможливо розібратися в нетрях інтернету і виявити ті способи заробітку, якими справді можна реально заробити без обману і вкладень. А що значить реально? Ні що інше, як

Что делать, если экономика …?

Но что делать, если экономика находится на спаде, спрос на активы низкий, а цены диктует покупатель? Как сделать так, чтобы «при любой погоде» бизнес был в цене, и в любой