Особливості проведення торгів в системі Прозорро.Продажі

Основним кроком, який зробив Уряд України, були тендери та аукціони за незаконні дії із землями сільськогосподарського призначення, що належать власникам. На той час діяв мораторій, в якому обговорювались усі дії за участю землі – продаж, оренда. Не так давно це питання було вирішено і набирає чинності новий Закон, де власники земель сільськогосподарського призначення зможуть здійснювати дії на законному рівні.

Незабаром відбудеться земельний аукціон

Після підписання Президентом України Володимиром Зеленським Указу № 522 — IX усі обмеження та дії, що забороняють незаконні та протиправні дії із землями, були зняті. Цей Указ став особливо значущою новиною для багатьох власників, він викликав величезні суперечки, багато хто був задоволений цим законом, але були й ті, хто не піклувався про цю подію. Закон набув чинності 1 липня 2021 року. Тож Україна введе найновіший рівень щодо законного використання земельних ділянок.

Усі власники сільськогосподарського бізнесу зможуть здійснювати торгові операції на законних підставах і не боятися введення в цей процес третіх осіб. Сільськогосподарські землі перебуватимуть у правовому циклі країни, таким чином здійснюючи ринковий цикл. Юридичний процес матиме певні обмеження – для фізичних осіб до 100 га землі, для юридичних осіб 1000 га землі, і це буде зроблено лише з 2024 року.

Законопроект буде спрямований на комунальні та державні території. Перш за все, це стосується власників, які володіють частками земельних володінь. Отже, на законодавчому рівні вони зможуть продавати, здавати в оренду свої законні землі на тривалий час.

Тож Верховна Рада впроваджує Указ № 2195, який передбачає, що всі тендери проходитимуть в електронному вигляді через систему Prozorro. Саме ця система проводитиме земельні аукціони. Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/ru/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi працює в цій системі. Де кожен зможе виставити свої акції на продаж або здати в оренду новому власнику, тому, хто платить за нього більше грошей.

Похожие записи

Біржові ціни на природний газ в Україні

Сьогодні в Україні єдиним джерелом ринкових цін на природний газ є Українська енергетична біржа. Ціноутворення відбувається на взаємодії покупців та продавців голубого палива, що дозволяє уникнути зловживання, корупційні схеми та

Типы кроватей и советы по выбору подходящей модели

Спальня – это место, где человек проводит треть своей жизни. Не удивительно, что многие люди готовы отдавать большие деньги, чтобы должным образом обустроить спальную комнату. Один из главных атрибутов этой 

Что такое цветы в коробке

Флористический рынок также не обходят стороной некоторые обновления, которые диктует на современность. То и дело на прилавках цветочных магазинов появляются какие-то новые интересные варианты цветов или их упаковки. Суть в