Аукціони та митне оформлення товарів

«Українська універсальна біржа» дала можливість кожному бажає стати учасником публічних аукціонів, в рамках яких проходить реалізація заставного майна банків. В рамках торгів реалізується не тільки приватне майно, а й державне, що підвищує не тільки статус проекту, але і проходить під контролем державних органів.

Кожен торг заснований на трьох принципах роботи, а саме прозорість, неупередженість і відкритість.

Аукціони проводяться під всебічним контролем, і не тільки з боку уповноважених органів, а й з боку громадськості. Це означає, що будь-хто може просто поспостерігати за перебігом події. Саме це дозволяє домогтися чесності під час торгів.

Результати визначатися за принципом вибору найвигіднішою ставки на аукціоні. Підробити результати неможливо не тільки тому, що за ходом проведення спостерігають представники громадськості, а й тому що всі учасники виступають анонімно. Ніхто не знає, хто зробив найвигіднішу пропозицію, і це допомагає розглядати підсумки неупереджено.

Крім того, торги відкриті для кожного бажаючого. Немає обмежень для учасників проекту. В якості учасників можуть виступати і юридичні і фізичні особи. Почати реалізовувати, або купувати закладене банківське майно можна відразу ж після проходження процедури реєстрації. Дізнайся більше на сайті uub.in.ua.

Але існує невелике обмеження в цілях безпеки. Система проводить перевірки кожного учасника до початку проведення торгів, щоб домогтися чесності проведення публічних аукціонів.

Самі торгі проходять в кілька етапів, при яких спочатку йде випуск лота, потім учасники роблять ставки, і підводиться підсумок за вибором самой вигідной пропозиції.

Головною умовою є реєстрація на сайті державного підприємства Прозорро. Після цього можна вільно проводити купівлю-продаж і брати участь в аукціонах.

Більш того, це можна зробити з власного комп’ютера або телефону, не виходячи з дому і в будь-який зручний час. Також цілодобова служба підтримки зможе відповісти на всі виниклі питання через гарячу лінію, електронну пошту і розумний бот в телеграмі.

Похожие записи

Процедура продажу землі в Прозорро.Продажі

Підсвідомо виразна процедура аукціонів, відсутність тиску і обмеження прав, істотна клієнтська база і відкритий доступ всіх бажаючих до торгів по реалізації землі – акредитована майданчик «Української універсальної біржі» https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/ робить

Строительные материалы, — какими они бывают

Строительная сфера – это очень интересное направление. Люди, которые в этом хоть немного разбираются, смогут подтвердить, что огромную роль играют материалы. Именно этот параметр в обязательном порядке сказывается на качестве

Про Українську універсальну біржу

Українська універсальна біржа в 1997 році була зареєстрована 18-го листопада. Вона стала однією з перших спеціалізованих проектів в Україні, які надали повний спектр послуг у системі Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/about.aspx. Проект був